Je evangelium – dobrá zpráva – pro úplně všechny lidi? Máme přistupovat ke všem lidem stejně? Jak vidí misijní pole v Evropě i ve světě organizátorka velkých evangelizací v Africe Jana? Jakou mají zkušenost se sdílením evangelia Larry a Melissa, kteří přišli do České republiky jako misionáři a zakladatelé sborů? Jaké vidí rozdíly ve sdílení Dobré zprávy na různých kontinentech? Diskuzi, zkušenosti a svědectví ze služby našich hostů povede Kryštof Folbrecht.
Larry a Melissa Lewisovi slouží jako zakladatelé sborů v Plzeňském kraji. Jsou součástí sboru BJB Mozaika Plzeň a i nadále se věnují zakládání dalších sborů. Do České republiky se přestěhovali v roce 2007 se svými třemi dětmi. Manželé Lewisovi využívají kreativní způsoby, jako je divadlo, lukostřelba, americký fotbal, tábory atd. k tomu, aby se setkávali s lidmi, propojovali je s českými věřícími a sdíleli s nimi Dobrou zprávu.

Jana Bielava spolupracuje 20 let s organizací (založenou R. Bonnkem) Kristus pro všechny národy v Evropě a Africe. Minimálně 17 let pomáhala organizovat konference a evangelizace po Evropě. Poslední 3 roky vede produkční tým, který zorganizoval 32 evangelizací za 32 měsíců ve východní Africe, na něž dorazilo více než 5 milionů lidí. Jana pracovala 12 let pro mezinárodní společnosti, kde vedla IT projekty. S manželem Davidem mají dva báječné syny. Její touhou je vidět města, regiony a národy proměněné evangeliem.

Další program:

Talkshow – Dobrá zpráva pro všechny?

Talkshow – Dobrá zpráva pro všechny?

Talkshow – Sport a křesťanský život

Talkshow – Sport a křesťanský život

David Novák

David Novák

Divadlo Tučňáci na arše – Jan Horák

Divadlo Tučňáci na arše – Jan Horák

UNITED Dance

UNITED Dance

Autogramiáda David Novák a Blanka Ježková

Autogramiáda David Novák a Blanka Ježková