Aktuality

Aktuality

Rezervujte si termín UNITED 2020!

Zveřejnili jsme termín festivalu UNITED 2020. Příští rok nás čeká už desátý ročník, tak si ho nenechejte ujít! O prodeji vstupenek budeme informovat na našich sociálních sítích a na webu. Těšíme se na vás!
9. 9. 2019
Aktuality

Děkujeme!

Festival UNITED 2019 je za námi a my vám moc děkujeme za to, že jste přijeli – byli jste skvělí! Těšíme se na další setkání s vámi zase za rok 🙂
25. 8. 2019
Aktuality

Poradenství na UNITED

Během festivalu můžete v malém sále Domu kultury navštívit službu poradenství. Seznamte se s našimi poradci skrze jejich krátké profily. Máte-li zájem o setkání s některým z nich, využijte kontaktní formulář.
17. 8. 2019
Aktuality

Štafeta UNITED 2019

Vstupenky na UNITED 2020 můžete vyhrát už teď! Sestavte čtyřčlenný tým a doběhněte jako první v UNITED štafetě. Vítězný tým získává vstupenky na příští ročník festivalu! Pokud nemáte chuť dát si trochu do těla, přijďte podpořit ostatní týmy. Festivalová…
13. 8. 2019
Aktuality

Naplánujte si svůj program

Zveřejnili jsme kompletní harmonogram festivalu, můžete si tedy začít plánovat svůj program. K dispozici je nejen textová verze přímo na webu, ale také PDF ke stažení a případně vytištění.
5. 8. 2019
Aktuality

Modlitební řetěz za UNITED

Prosíme o modlitební podporu za přípravy festivalu UNITED. Právě probíhá modlitební řetěz, který potrvá až do konce festivalu. Přidejte se k ostatním a rezervujte si svou hodinku. Děkujeme, že jste v tom s námi!
13. 7. 2019
Aktuality

Zveřejnili jsme první semináře

Každý rok připravujeme téměř dvacítku seminářů, které se těší vašemu velkému zájmu. Pro letošní ročník jsme zveřejnili prvních několik a řada dalších bude samozřejmě následovat. Máte se na co těšit!
17. 5. 2019