O festivalu

O FESTIVALU

UNITED je křesťanský multižánrový festival, který se koná na konci prázdnin ve Vsetíně. Multižánrovost festivalu UNITED se promítá ve škále koncertů různých hudebních stylů a spektru dalšího programu – semináře, workshopy, divadla, sporty, street scéna, služba modliteb a duchovního poradenství. UNITED ale znamená mnohem více než jen výbornou atmosféru, nová přátelství a skvělou zábavu. Přejeme si, abychom zde mohli poznávat Pána Boha a On jednal v našich životech. 14. ročník festivalu se uskuteční od 22. do 24. srpna 2024.

SÁM SEBOU

Tématem letošního ročníku je Sám sebou. Kdy jsem doopravdy sám sebou? O co se opírá moje identita? Kdo mi to řekne? Občas máme pocit, že žít s Bohem znamená ztratit sám sebe. Omezit se. Přijít o své sny a touhy. Jak mi Bůh může pomoci znovu objevit to, kým jsem?

PROPAGAČNÍ BALÍČEK

Připravili jsme si pro vás propagační balíček s materiály ke stažení a sdílení.

PROPAGAČNÍ BALÍČEK

ZÁMĚR

Záměr UNITED je vyjádřen zkratkou 3P – tedy být Kristem Propojeni, Proměněni a Povoláni. Propojeni skrze víru v něj, proměněni do jeho charakteru a povoláni ke službě druhým. To vše se děje skrze práci s mladými lidmi a skrze rozvoj jejich charakteru, kreativity a zodpovědnosti.

UNITED city

Jednou ze základních hodnot organizátorů je podpořit místní církve ve spolupráci a vytvářet nový prostor pro setkání mladých i evangelizaci. Proto vznikl koncept UNITED city – chceme přinést atmosféru a hodnoty festivalu UNITED i do dalších míst v České republice.

V Českých Budějovicích vznikl tým lidí z různých církví, kteří projevili zájem a touhu uspořádat akci pro mladé. Proto už druhým rokem chystáme festival UNITED city v Českých Budějovicích, který se tentokrát uskuteční 20. 4. 2024.

ARCHIV ROČNÍKŮ

Každý ročník festivalu UNITED přináší množství jedinečných zážitků. Víme, že zapamatovat si všechny jednoduše nelze. Proto nabízíme možnost připomenout si některé momenty pomocí archivu UNITED, ve kterém naleznete zejména fotogalerie, záznamy seminářů a videa z uplynulých ročníků.

ARCHIV

POŘADATEL

Festival UNITED je organizován pod hlavičkou spolku UNITED 3P, z. s. Samotnou akci připravují v průběhu roku dva týmy – poradní a realizační, ke kterým se na festivalu přidá na 150 dobrovolníků. Poradní tým má na starosti koncepci festivalu a program. Realizační tým pak přetavuje do praxe to, co poradní tým vymyslí.

Nedílnou součástí činnosti UNITED 3P je také koordinace hnutí Modliteb 24-7, které probíhají již na více než 35 místech po celé ČR. Mezi akce pořádané UNITED 3P patřily v minulosti mimo jiné i koncerty Hillsong London, Matta Redmana, Martina Smithe a v roce 2017 také koncert skupiny Rend Collective.

UNITED 3P, z. s.
Podsedky 950
755 01 Vsetín
IČO: 036 42 259
č. ú.: 2400 723 100/2010

Napište nám

VIDEA