Vstupenky

V souvislosti s pandemií COVID-19 se nemůže letos uskutečnit festival UNITED, jak jej všichni známe. Program se přesune na 19. – 21. 8. 2021. Vstupenky zakoupené pro ročník 2020 zůstávají v platnosti pro ročník 2021.

Pokud si svou vstupenku necháte, podpoříte nás a pomůžete nám překlenout toto náročné období. V případě, že si vstupenku chcete ponechat pro příští rok, nekontaktujte nás, převedeme ji automaticky. Chápeme i situaci, že si svou vstupenku na rok 2021 nemůžete nechat, proto umožňujeme požádat o vrácení vstupného. Abychom vám vstupné mohli vrátit, potřebujeme vaši žádost, kterou můžete vyplnit zde. Požádat o vrácení vstupného je možné do 20. 8. 2020.

Pokud nás chcete podpořit dvojnásobně, nechejte si svou vstupenku a až začneme prodej pro rok 2021, kupte si vstupenku novou. Tuto podporu využijeme pro přípravu dalšího ročníku a předem za ni děkujeme!

Zároveň však máme i dobrou zprávu, protože UNITED bude! Připravujeme v termínu UNITED 2020 (21. – 22. 8. 2020) unikátní projekt, který budeme vysílat přes TV NOE i další platformy. UNITED online můžete sledovat se svou mládeží, nebo dokonce uspořádat větší akci, na kterou pozvete více mládeží. Tak vlastně budete mít svůj UNITED ve svém městě. Podrobnější informace budeme zveřejňovat v následujících týdnech. Už teď se však můžete těšit na večerní programy, semináře i Face2face.

Věříme, že do toho půjdete s námi.

NOVINKA! Virtuální vstupenka na podporu vysílání UNITED online.

Zakoupením této vstupenky podpoříte vámi zaslanou částkou natáčení a vysílání online přenosu festivalu UNITED 2020. Program bude zdarma šířen přes různé platformy a držitel této vstupenky obdrží jako symbolické poděkování bonusový moderovaný program ze zákulisí natáčení online přenosu. Připojení na tento program bude zaslán na uvedený e-mail z objednávky bezprostředně před vysíláním. Počet vstupenek na jeden nákup není omezen. Můžete nás nákupem více vstupenek podpořit vyšší částkou. Upozornění: Virtuální vstupenka neslouží pro vstup na natáčený program.