Poslouchej tady:

Dopamin
Jak se má tvůj dopamin? Dopamin je látka, kterou v sobě máme všichni a která má velký dopad na naši motivaci, pozornost a na způsob, jakým v životě prožíváme příjemno. Stvořit dopamin byl dobrý nápad, ale zacházet s ním dobře a udělat z něj spojence života, který stojí za to, je někdy trochu výzva. Ve workshopu poodhalíme zákulisní dynamiku této látky v našich každodenních životech, v našich závislostech i v radostech, které stojí za to. Těla, která nám Bůh dal, jsou dobrým stvořením, vědět jak na dopamin vám pomůže udělat z těla spojence růstu do plnosti v Kristu.

Marek Macák
Marek Macák je klinický psycholog. Původně pochází ze Slovenska, ale v současnosti žije v Praze. Zabývá se problematikou vztahu víry a psychologie,  tématy souvisejícími se sexualitou, ale často přednáší také o svobodném životě, přátelství a o dalších tématech z oblasti duševního a duchovního zdraví. Působí v řadě zdravotnických a vzdělávacích organizací, mimo jiné vyučuje také na Evangelikálním teologickém semináři a v r. 2018 založil spolu s kolegy Asociaci pro dialog křesťanství a psychologie. Lze jej pravidelně slyšet v pořadu Uši k duši na Rádiu 7. Je šťastně svobodný.

Vojtěch Sponar
Vojtěch Sponar je vychovatelem v preventivně výchovné péči zaměřené na děti s problémovým chováním. V Brně bydlí a studuje speciální pedagogiku. Zde chodí do církve Evangelikální společenství skoro celý svůj život. Bůh vedl a vede jeho službu v církvi k dětem a mladým lidem (dorost, dětský klub, tábory). Nyní spolupracuje s Asociací pro dialog křesťanství a psychologie. Rád se jen tak ztratí v lese, tvoří, hraje na klavír, píše příběhy či tráví čas se svými přáteli.