Finanční podpora

Jak přispět?

Rozhodli jste se přispět festivalu UNITED? Velmi děkujeme! Svůj příspěvek můžete složit na účet 2400723100/2010 pod některým z těchto variabilních symbolů:

 • Organizace festivalu: 3333 (jednorázové i pravidelné dary v libovolné výši)
 • Pravidelní měsíční dárci: 2222 (libovolná částka)
 • Práce Daniely Hurtové: 1111

* Dříve založený Klub přátel festivalu UNITED s v.s. 2222 je stále platný – částka minimálně 200Kč měsíčně, nebo roční – minimálně 2400Kč.

Zahraniční platby:
IBAN: CZ39 2010 0000 0024 0072 3100
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Prosíme o vyplnění formuláře, pomůže nám zůstat s Vámi v kontaktu.

QR platba

Potvrzení o daru

V případě, že budete pro daňové účely požadovat potvrzení o přijetí daru, je vyplnění formuláře nezbytné. Současně je potřeba, abyste jako specifický symbol použili své telefonní číslo.

Formulář

  I ty můžeš pomoci realizovat festival UNITED

  Aktuálně připravujeme již 14. ročník festivalu UNITED. Za celou dobu našeho působení se snažíme přinášet mladým lidem srozumitelnou cestou naději v Ježíši Kristu, skrze kterou mohou být Kristem propojeni, proměněni a povoláni. Přejeme si, aby účastníci mohli prostřednictvím programu poznávat Pána Boha a toužíme, aby Bůh jednal v jejich životech. Festival UNITED neznamená jen výbornou atmosféru, nová přátelství a skvělou zábavu – má velký přesah a viditelný vliv na životy mladých lidí v České republice.

  Chceme, aby byl festival UNITED co nejdostupnější mladé generaci, proto výše vstupného nikdy nepokryla a ani v budoucnu nepokryje celkové náklady. Jsme vděčni za to, že většina práce na festivalu je dobrovolnická a jak poradní a realizační tým (mimo dvou úvazků), tak i 160 dobrovolníků pracuje každoročně bez nároku na mzdu. Každý rok je potřeba zaplatit účinkující, nájmy prostor, použitou techniku a další související náklady.

  V současné chvíli hledáme pravidelné finanční podporovatele, kteří se rozhodnou každý měsíc podpořit jakoukoli částkou fungování festivalu UNITED. I pravidelný dar 200,- měsíčně nám moc pomůže. Jsme vděční i za jakýkoli jednorázový dar v libovolné výši. Jelikož si našich podporovatelů velmi vážíme, čekají na ně pro rok 2023 tyto benefity:

  • Sleva 20% do našeho merch shopu. Slevu lze uplatnit pouze fyzicky přímo na festivalu UNITED
  • Newsletter s exkluzivními informacemi ze zákulisí příprav, které se dozvíte jako první