Modlitby 24-7

Modlitební místnost

Modlitební místnost je prostor, kde můžete odpočívat, modlit se, číst Bibli, psát Bohu dopisy, rozjímat, číst si modlitby ostatních nebo se v modlitbě nechat vést připravenými náměty. Místnost je přichystána ve stylu Modliteb 24-7, takže modlitby můžete vyjádřit i kreativně.

V místnosti bude stále přítomen sloužící z modlitebního týmu UNITED,  kterého můžete poprosit o přímluvnou modlitbu. Každý sloužící má na krku kartu „Modlitebník“, takže ho snadno poznáte. Místnost je vedle pizzerie Lázky (Žerotínova 1114) z boční strany budovy hotelu Vsacan směrem od ulice Smetanova a je otevřena po celou dobu festivalu. Prosíme vás, abyste byli ohleduplní k ostatním návštěvníkům a také k vybavení.

Modlitební karavan

Modlitební karavan je malá pojízdná modlitební místnost Modliteb 24-7, která bude zaparkována mezi kinem Vatra a obchodním domem Jednota. V karavanu se můžete modlit, číst Bibli, odpočívat nebo si popovídat o životě s přítomnými dobrovolníky z řad modlitebníků a poradců, kteří se za Vás budou také rádi modlit.