Program festivalu

Stáhněte si harmonogram

Stáhněte si festivalový bulletin

Čtvrtek 22. 8.

NÁMĚSTÍ (Dolní náměstí)
  • 18.00 Hlavní program
    UNITED WORSHIP
    Řečník: Jan Šeda
    DIVINE ATTRACTION (US)
  • 20.45 LUCY GRIMBLE (UK)
RING (před Domem kultury)
  • 17.00 Face2Face: Brandon a Cory Simon
  • 22.30 Face2Face: LUCY GRIMBLE (UK)
KLUB (Dům kultury)
  • 21.00 BEN DRÁPAL
  • 22.15 WORSHIP VEČER
    BCC WORSHIP (SK)
    Řečník: Janette Oubrechtová
  • 23.45 ENVEJ
FILM (kino Vatra)
  • 22.15 …a dělo bylo ještě žhavé
KAPLE (Maják, velká místnost)
  • 22.00 Matouš 5,1–12 (Pavel Šupol)
  • 23.00 Matouš 5,13-20 (Jan Jackanič)

Pátek 23. 8.

NÁMĚSTÍ (Dolní náměstí)
  • 10:00 Ranní program
    BCC Worship (SK)
    Řečník: Vítek Vurst
    LUCY GRIMBLE (UK)
  • 18:00 Hlavní program
    UNITED WORSHIP
    Řečník: Kateřina Lachmanová
    ONMY
  • 20:45 MARTIN SMITH (UK)
RING (před Domem kultury)
  • 09:15 Taneční rozcvička s Brandonem
  • 10:00 Dětský program s Pavlem Helanem a Lukášem Hradilem
  • 12:15 Face2Face: Ladislav Heryán
  • 12:45 Busking
  • 14:30 Face2Face: ONMY
  • 15:00 Busking
  • 16:00 Face2Face: ENVEJ a Gedeon Drapák
  • 16:30 Busking
  • 22:30 Face2Face: MARTIN SMITH (UK)
KLUB (Dům kultury)
  • 15:15 ADORARE
  • 16:15 WAY TO GO
  • 21:00 IGNITED
  • 22:15 Worship večer
    ADONAI
    Řečník: Ondřej Szturc
  • 23:45 DJ MARTIN BENC
FILM (kino Vatra)
  • 15:30 Milost
  • 22:15 Daleko od lidí
DIVADLO (Lidový dům)
  • 15:30 Plavat v jezeře
KAPLE (Maják)
  • 08:00 Matouš 5,21-26 (Ellen Makumbirofa)
  • 09:00 Matouš 5,27-31 (Kamil Strak)
  • 15:00 Matouš 5,33-37 (Daniel Kaczmarczyk)
  • 16:00 Matouš 5,38-48 (Luboš Ondráček)
  • 17:00 Matouš 6,1-4 (Pavel Hošek)
  • 22:00 Matouš 6,5-15 (Jiřina Gina Čunková)
  • 23:00 Matouš 6,16-18 (Matyáš Ildža)
KOSTEL (ČCE)
  • 16:00 KAREL ŘEŽÁBEK
  • 22:15 ZDARMAŽESTĚ
Semináře
  • Blok A: 12:30 – 13:30
    • Pavel Hošek: Církev – Cože? (DK)
    • Jakub a Monika Vejmělkovi: Láska a jiné srandy (V)
    • Michal Apetauer: Nový život a nová rozhodnutí (L)
    • Karel Řežábek: 4 temperamenty – různost krásná i vražedná (ČCE)
    • Petr Vizina: Média – zlá nebo dobrá? (SA)
    • Kamil Strak: Radost ve službě (K3)
  • Blok B: 14:00 – 15:00
    • Kateřina Lachmanová: Každodenní zápas o pokoj v srdci (DK)
    • Ladislav Heryán: Exotem na této zemi – O Božím milosrdenství mezi námi (V)
    • Jakub a Monika Vejmělkovi: Láska a jiné srandy (L)
    • Karel Řežábek: 4 temperamenty – různost krásná i vražedná (ČCE)
    • Petr Vizina: Média – zlá, nebo dobrá? (SA)
    • Anna Szturcová: Odpuštění (K3)
  • Blok C: 15:30 – 16:30
    • Ladislav Heryán: Exotem na této zemi – O Božím milosrdenství mezi námi (SA)
    • Michal Apetauer: Nový život a nová rozhodnutí (K3)
    • Anna Szturcová: Odpuštění (GA)
    • Kamil Strak: Radost ve službě (SB)
    • Lukáš Sztefek: Já nemusím, já už Ho vidím! (MZ)
Workshopy
  • Blok I: 12:30 – 14:30
    • Jak žít online: Swetllush Prior (GA)
    • Jak hospodařit s penězi: Martin Hasík (SB)
    • Instagram: Gedeon Drapák (K)
    • Bubny a perkuse: Jura Nedavaška (GP2)
    • Jak natočit reportáž přes telefon: Dominik Fellner (GP2)
  • Blok II: 15:00 – 17:00
    • Festivalový tanec: Brandon “Knowbody” Greathouse (SC)
    • Pořádání akcí: Ondřej Hurta (K)
    • Leadership – jak vést inspirativně: Ondřej Szturc (ZA)
    • Jak najít vizi ve službě pro mládež: Marek Hutr (GP1)
    • Staří mistři a my: Pavol Bebjak (GP2)

Sobota 24. 8.

NÁMĚSTÍ (Dolní náměstí)
  • 10:00 Ranní program
    PAVEL HELAN
    Řečník: Kamil Strak
    ADONAI
  • 18:00 Hlavní program
    2 písničky dětí s Pavlem a Lukášem
    UNITED WORSHIP
    Řečník: Bogdan Lach
    THE VIOLET BURNING (US)
  • 20:45 BRANDON KNOWBODY (US)
RING (před Domem kultury)
  • 09:15 Taneční rozcvička s Brandonem
  • 11:00 Dětský program s Pavlem Helanem a Lukášem Hradilem
  • 12:15 Face2Face: Pavel Helan a Julo Slovák
  • 12:45 Busking
  • 14:00 Busking
  • 14:00 Face2Face (panelová diskuse v kině Vatra): Kateřina Lachmanová, Pavel Hošek, Janette Oubrechtová
  • 15:00 Busking
  • 16:00 Divadlo pro děti – Haló, Jácíčku
  • 22:30 Face2Face: THE VIOLET BURNING (US)
KLUB (Dům kultury)
  • 09:00 MARTIN SMITH (UK)
  • 15:15 A.S.T.R.O. II
  • 16:15 ONFIRE
  • 21:00 MIRIAM KAISER (SK)
  • 22:15 Worship večer
    ESPÉ (SK)
    Řečník: Julo Slovák
  • 23:45 LÉVI
FILM (kino Vatra)
  • 15:30 Vyšší princip
  • 22:15 Modlitba
DIVADLO (Lidový dům)
  • 13:00 Víťa Marčík – Středověká mystéria
KAPLE (Maják)
  • 08:00 Matouš 6,19-24 (Leoš Ryška)
  • 09:00 Matouš 6,25-34 (Petr Vaďura)
  • 15:00 Matouš 7,1-6 (Radek Jonczy)
  • 16:00 Matouš 7,7-12 (Jakub Hurta)
  • 17:00 Matouš 7,13-14 (Luděk Brdečko)
  • 22:00 Matouš 7,15-20 (Tomáš Polívka)
  • 23:00 Matouš 7,21-28 (Lída Hojková)
KOSTEL (ČCE)
  • 16:00 ROMAN PATOČKA
  • 22:15 FOREST CHILD
Semináře
  • Blok E: 12:30 – 13:30
    • Pavel Hošek: Duch svatý – Bůh tady a teď (DK)
    • Jan Šeda: O co Bohu vlastně jde? (V)
    • Ondřej Szturc: Ty a Ježíš (ČCE)
    • Martin Hasík: Než nám dojde dech (SA)
    • Tasha Shoultz: Novodobé otrokářství – blíž než si myslíme (K3)
    • Kateřina Hodecová: Každý den s Bohem (GA)
  • Blok F: 14:00 – 15:00
    • Ondřej Szturc: Ty a Ježíš (DK)
    • Marek Hutr: Pornografie (GA)
    • Martin Hasík: Než nám dojde dech (SA)
    • Tasha Shoultz: Novodobé otrokářství – blíž, než si myslíme (K3)
    • Vítek Vurst: Rozvod a co já s ním (SB)
    • Lukáš Sztefek: Já nemusím, já už Ho vidím! (ČCE)
  • Blok G: 15:30 – 16:30
    • Marek Hutr: Pornografie (GA)
    • Jan Šeda: O co Bohu vlastně jde? (K3)
    • Kateřina Hodecová: Každý den s Bohem (SA)
    • Vítek Vurst: Rozvod – a co já s ním (SB)
    • Kateřina Lachmanová: Sexuální zneužívání (nejen) v církvi (L)
Workshopy
  • Blok III: 12:30 – 14:30
    • Kreativní modlitba: Daniel Raška (ZA)
    • Hip Hop Dance: Brandon „Knowbody“ Greathouse (SC)
    • Jak za sebou nechat minulost: Michal Apetauer (K)
    • Staří mistři a my: Pavol Bebjak (GP2)
    • Jak skládat písně: Filip Zavřel (GP1)
  • Blok IV: 15:00 – 17:00
    • Uctívání a modlitba tancem: Aneta Morales (SC)
    • Vedení chval: Julo Slovák (K)
    • Sebehodnota: Hana Polívková (ZA)
    • Grafika pro mládež: Efraim Muller (GP1)
    • Fotografie: Martin Stecher (GP2)

Místa programu (zkratky)

  • ČCE – kostel ČCE
  • DK – Dům kultury, velký sál
  • GA – gymnázium, aula
  • GP1, GP2 – gymnázium, posluchárna 1, 2
  • K – knihovna, Dolní náměstí
  • K3 – Dům kultury, klubovna K3
  • L – Lidový dům
  • MJ – CB Maják
  • MZ – městská zasedací místnost
  • SA, SB, SC – sokolovna, tělocvična A, B, C
  • V – kino Vatra
  • ZA – SŠ zdravotnická, aula