...a než ses tu vzal ty, TMA. PRÁZDNOTA. TEMNO. Ale byl tu ON a řekl: BUDIŽ SVĚTLO.

A to světlo JSI TY. Vyjdi z temnoty a hoř. Vždyť jsi dílem Tvůrce, tak TVOŘ.

ARTKO 2018 je za námi. Těšíme se na další setkání!

Tým ARTKO.

Účinkující

Carlos Martínez

hlavní řečník

Muž, mim, Španěl, učitel, stvořený, kreativní, inspirativní, hlubokého srdce. Carlos v pátek večer a v sobotu ráno představí světlo, ústřední téma letošního ARTKa, z perspektivy umělcovy identity a jeho uměleckého vlivu na okolní svět. Také se účastníci mohou přihlásit na jeho sobotní seminář Jevištní vystupování.

V sobotu večer v 19:00 Carlos vystoupí se samostatným vystoupením pro veřejnost HAND MADE v KD Vsetín.

Divine Attraction a hosté

chvály

Cory Simon a Brian Bothwell, známí především jako losangelské Indie Alt-Rock duo Divine Attraction, sestavili spolu s několika dalšími českými křesťanskými umělci pro ARTKO 2018 chválicí skupinu. Těšit se můžete na Noemi a Filipa Macurovi, Jakuba Pípala, Filipa Zavřela, Jeňu Pospíšila, Tomasze Walacha a Shelby Flowers.

Program

Pátek:

16:30 – 18:00 – registrace účastníků
18:00 – 19:45 – úvodní společný program – Identita (Carlos Martínez)
19:45 – 20:15 – pauza
20:15 – 21:15 – talky

Doprovodný program:
20:15 – 21:15 – Open Mic
21:45 – 23:30 – p(art)y (DJ Maxwell)
18:00 – 22:00 – místnost chval

Sobota:

7:45 – 8:15 – taneční rozcvička
8:30 – 9:45 – ranní společný program  – Autenticita (Carlos Martínez)
9:45 – 10:15 – pauza
10:15 – 11:45 – semináře 1
12:00 – 13:00 – semináře 2
13:00 – 14:30 – pauza na oběd
14:30 – 15:30 – semináře 3
15:30 – 16:15 – pauza
16:15 – 18:00 – společný závěrečný program – Chraň své srdce (Jeňa Pospíšil)

Doprovodný program:
13:15 – 14:15 – Open Mic
8:30 – 18:00 – místnost chval

Vystoupení pro veřejnost:

19:00 – 20:30 – Carlos Martínez – „HAND MADE“
(není zahrnuto v ceně vstupenky na ARTKO)

SEMINÁŘE 1 (10:15 – 11:45)

Tanec v církvi – Aneta Morales
Jevištní vystupování – Carlos Martínez
Umělec a církev – Lukáš Hradil
Teologie chval a kreativity – John de Jong
Jak se vaří rock’n roll – Pavel Helan

SEMINÁŘE 2 (12:00 – 13:00)

Taneční diskuze – Aneta Morales
Pokora – Julo Slovák
Zázrak naděje – Lukáš Targosz
Bible – tragédie nebo komedie? – Jakub Tomoszek
Hluk nebo zvuk? – Jakub Pípal

SEMINÁŘE 3 (14:30 – 15:30)

Lze text vymodlit? – Pavel Helan
Práce s týmem – Filip Zavřel
Oběť chvály – Julo Slovák
Pravidelnost a disciplína umělce – Lubomír Hlavsa
Technika ve službě chval – Richard Beníšek

>>Talky

Talky jsou krátká videa natočená s různými umělci z České republiky, kteří se v oblasti umění pohybují jak v křesťanském, tak v sekulárním světě a mají co říci o svých úspěších či pádech a výzvách v osobním, pracovním i duchovním životě.

>>Místnost chval

Místo, kam můžeš během dne zajít sám nebo s přáteli a hrát na nástroje, zpívat, tančit, malovat, spočinout v myšlenkách. Místnost je vybavená několika nástroji a potřebami na malování.

>>Open Mic

Open Mic, čili Michael, co je dosti otevřený. Chtěl předvést svoje umění, styděl se, ale zkusil to a šel s ním před lidi. A hrál. A četl. A maloval. A lidem se to líbilo. Ten Mike jsi ty. Takže tě čekáme. Pátek. Sobota. Večer. Odpoledne. Tvoje šance. Bejby přece nebude sedět v koutě! Čili hezky stručně: V pátek ve 20:15 to začne. Po večerním programu a pauze bude první kolo Open Micu. Registruj se předem (registrace na místě u Ellen Makumbirofy bude možná pouze v případě, že zůstanou nějaké volné časy.) Pak už zbývá jen přijít a vystoupit. Končíme ve 21:15. To samé v sobotu od 13:15 do 14:15. Mike byl otevřenej. Mike vystoupil. Mike se nebál. Buď jako Mike.

>>P(art)y

Pro všechny, kdo chtějí před spaním lehce natřepat své kosti.

>>Kreativní zeď

Plocha a barvy – místo k vyjádření od srdce k srdci.
Zeď je k dispozici po celou dobu akce.

>>Galerie

V dolním foyer budou vystaveny práce umělců z řad účastníků. Chceš taky vystavovat? Napiš nám na artkovystava@gmail.com.

Semináře / Workshopy

Jevištní vystupování

Carlos Martínez

Světlo se nestaví pod pódium. Proto bychom měli být vidět na pódiu. Cílem workshopu je naučit se použít prostor tak, aby naše dílo bylo lépe vidět. Zaměříme se na 3 různé typy prostoru: soukromí (studio, šatna, domov,...), jeviště (stage, školní třída, galerie,...), publikum (židle, chůze, postoj,...)
Prostor pro představivost. Nežijeme nepřetržitě na jevišti. Nicméně potřebujeme mít prostor, abychom byli blízko Světlu a abychom mohli rozvíjet své projekty. Vidíme to?
Prostor pro umělce. Na jevišti, či kdekoliv se prezentujeme, potřebujeme vědět, co je náš prostor a jak jej využít. Jak pracovat s gesty před, během a po vystoupení. Jsme vidět?
Prostor pro publikum. Na kontaktu s publikem hodně záleží. Kolik prostoru publikum potřebuje? Kolik vlastně přijde lidí? Přišli, aby viděli zrovna mě? Vidí nás dobře?

Umělec a církev

Lukáš Hradil

Umění v církvi je v postmoderní době spíše na okraji. Stejně tak i umělci. Je to tak správně? Proč tomu tak je? Můžeme s tím něco udělat? A měli bychom vůbec? Ano, je to více otázek než odpovědí – i o tom někdy umění může být...

Teologie chval a kreativity

John de Jong

Chvála a uctívání jsou více než jen zpívání písní nebo bohoslužba, jsou srdcem naší víry. Jsou místem, kde se setkáváme s Bohem, kde se srdcem dotýkáme jeho srdce. Ale stejně jako v jakémkoliv vztahu, růst se někdy může zastavit a vztahy uvíznou ve stereotypu. Příliš často jsou písně chval nudné a plné hudebních i textových klišé - těžko se jedná o odraz úžasné Boží tvořivosti, která byla přítomna při stvoření nás samých. Tento seminář vám pomůže více pochopit kreativního Boha, k jehož obrazu jste stvořeni, a dozvíte se jak odkrýt svůj vlastní tvůrčí potenciál uctívačů.

Jak se vaří rock’nroll

Pavel Helan

Co je dříve, hudba nebo text? Může hudbu psát kdokoli, nebo je nutné ji studovat? Je hudební sluch dar, nebo se dá naučit? K čemu je rytmus a melodie? Na tyto a jiné otázky zkusí odpovědět písničkář Pavel Helan.

Oběť chval

Julo Slovák

V živote narážame na rôzne múry, ktoré je možné preraziť chválou. Sme stvorení, aby sme menili atmosféru. Nemáme sa len podrobovať atmosfére, ktorá vládne okolo. Napriek tomu, že okolnosti vyzerajú zle, ešte to neznamená, že Boh je zlý alebo že nekoná. Ako ľudia viery si máme uvedomovať, že sme tí, ktorí prinášajú zmenu do rôznych situácií.

Práce s týmem

Filip Zavřel

Práce s týmem není žádná legrace. Existují však nástroje, které nám v tom můžou významně pomoci. Na semináři probereme, jak a co fungování týmu ovlivňuje. Budeme se bavit také o problémech a výzvách, které řešíte vy, kdo na seminář dorazíte.

Lze text vymodlit?

Pavel Helan

Padají texty z nebe, nebo se musí vysedět jako vejce? Je básnické umění darem pro několik vyvolených, nebo se dá psaní textů nacvičit? Jak se můžu zlepšit v psaní textů? Na tyto a jiné otázky zkusí odpovědět písničkář Pavel Helan.

Pravidelnost a disciplína umělce

Lubomír Hlavsa

Význam disciplíny, systematičnosti a soustavnosti ve službě (práci) umělce.

Tanec v církvi

Aneta Morales

Jak může vypadat tanec v křesťanském prostředí? Ráda Vám prozradím své Know-How ohledně založení a vedení taneční služby, výběru hudby, kostýmů, práce s prostorem a tanečníky. Také si budeme povídat o tom, jak zapojit tanec do života Vaší církve a o jeho využití na workshopech a evangelizacích.

Zázrak naděje

Lukáš Targosz

Život není vždy procházka růžovým sadem. Sad někdy vypadá jako spálená země. Jsme zraněni. Zlomeni. Znovu hledáme, jaký to vše má smysl. Vesmír nám připadá pustý a prázdný. V tomto širém vesmíru však existuje modré nebe naděje. Tato naděje dokáže zázraky. Dokáže oživit spálenou zahradu novým životem.

Hluk nebo zvuk

Jakub Pípal

Jsi nováček v muzice a potřeboval bys ``píchnout`` s tím, jak nastavit zvuk na pódiu u vás v kostele, abyste byli poslouchatelní? Už si slyšel pár babiček u Vás v církvi, že to bylo moc nahlas a pár bývalých rockerů, že to bylo moc potichu? Kde je zádrhel? Pojďme si objasnil základní pravidla, jak pracovat se zvukem na pódiu, jak se domluvit se zvukařem. Pojďme si zbořit vlastní mýty a postavit novou perspektivu, která nám zajistí spokojenost na všech stranách. Bude spokojen Pán Bůh, babičky, rocker i vy.

Technika ve službě chval

Richard Beníšek

Výhody In-Ear monitoringu a jak ho implementovat s omezeným rozpočtem. Hraní s multitracky a jak se nenechat svázat pevnou strukturou písně … nejedná se o seminář o zvučení 🙂

Bible - tragédie nebo komedie?

Jakub Tomoszek

Divadlo ani drama sice z Bible nepochází, ale mnohokrát se jí nejen inspirovalo, ale také svářelo s jejími vykladači. Bibli jsme zvyklí vykládat v kázání, přednášce anebo na semináři. Je možné ji vykládat i „divadlem“? Pojďme to společně prodiskutovat – a pokud to možné je, pak JAK? Zkusíme to společně?

Taneční diskuze

Aneta Morales

Follow up semináře Tanec v církvi

Pokora

Julo Slovák

Čo znamená byť skutočne pokorný? Ako byť zároveň pokorný a pri tom si naplno uvedomovať veľkosť toho, čo do nás Boh vložil? Čo nás pokoruje bez toho, aby nás to ponižovalo, a čo nás pozdvihuje bez toho, aby nás to nadúvalo? Tento seminár ťa podnieti k premýšľaniu nad týmito a aj ďalšími otázkami týkajúcimi sa pokory.

Carlos Martínez

Představení Carlose Martíneze pro veřejnost: Hand Made – 27. 10. 2018 od 19:00, KD Vsetín

Carlos Martínez je španělský mim a umělec mezinárodního formátu. Bez jediného slova promlouvá k divákům po celém světě již více než třicet let. Kromě vystupování se věnuje vzdělávání začínajících i profesionálních herců. Carlos o své práci napsal několik knih a jeho představení hostily velké televizní stanice (např. BBC) a mnoho světových divadel. V roce 2016 získal speciální ocenění za vynikající přínos mimickému umění od Světové mimické organizace (WMO). Letošní podzimní představení ve Vsetíně je jeho šestým velkým vystoupením v České republice od roku 1995. Představení s názvem Hand Made (Ruční výroba) je souborem vybraných Carlosových obrazných vystoupení (např. Autobusová zastávka, Olympijské hry, Kapesní hodinky). Právě za tuto show získal mim čestné ocenění na 21. divadelním festivalu v portugalské Almadě.

+ HAND MADE

„Ne všechna gesta jsou mezinárodně známá. Každá země má své typické pohyby se svými specifickými nuancemi, vlastní charakteristická gesta. Také každá generace, komunita, profese, každý sport, i rodiny a osoby mají svůj neverbální slovník. Má práce mima, neboli člověka komunikujícího bez použití slov, také zahrnuje neustálé rozšiřování své vlastní „databáze gest“. Má vystoupení mají v sobě něco identicky španělského, ale zároveň jsou postavena na mezinárodní technice, která umožňuje, aby sdělení pochopili diváci po celém světě. Práce mě zavede na mnoho míst a proto s radostí sleduji krásu a odlišnosti různých kultur. Rád vnímám vibrace jednotlivých kultur, které každá země vysílá na první pohled, ale také si vychutnávám malé detaily, které jsou patrné až po nějakém čase. Jako herec a mim mám výsadu objevovat, analyzovat a nasávat nové formy neverbálního způsobu sdělení. Cítím zodpovědnost předat svým divákům to nejlepší ze svého reportoáru. Mé příběhy mi dělají společníky na cesty a také jsou mým neviditelným tlumočníkem. Na pódiu se ujímají slova a mluví místo mě. Vytvořil jsem show složenou ze svých vystoupení, která, jak se domnívám, mi nejlépe pomáhá navázat otevřený a upřímný dialog s publikem, jenž moji práci tolik nezná. Program s názvem Hand Made zahrnuje soubor většiny mých obrazných vystoupení. Své představení jsem nazval Hand Made (Ruční výroba), protože ticho dovoluje nechat se tvarovat do různých podob rukama mima.“

+ PROGRAM HAND MADE

1. Můj první let
2. Holič
3. Růže

4. Motýl
5. Kámen
6. Sám v kuchyni

7. Autobusová zastávka
8. Zrcadlo
9. Kapesní hodinky

10. Olympijské hry
11. Červená Karkulka

Carlos Martínez si vyhrazuje právo na změnu svého programu.

Vstupenky

Online prodej byl ukončen.

Vstupenka na ARTKO se nevztahuje na veřejné vystoupení Carlose Martinéze (sobota 27.10. od 19:00). V ceně vstupného nejsou zahrnuty strava a ubytování, ty si účastníci zajišťují sami. Zájemcům nabízíme možnost ubytování na gymnáziu (karimatka + spacák), cena je 40 Kč/osoba/noc – nocleh je nutno rezervovat v sekci Rezervace.

Upozorňujeme, že žáci a studenti od 18 do 26 let mohou využít cenově zvýhodněné žákovské jízdné pro cestu vlakem ČD. Sleva činí 75 %.

Zvýhodněný vstup (vztahuje se na ARTKO a veřejné vystoupení Carlose Martíneze) ZTP zdarma, ZTP/P zdarma (doprovod zdarma). Upozorňujeme, že ne všechny programy jsou přístupné bezbariérově. Nad 70 let vstup zdarma.

+ Další informace

Další informace

 • Platbu za vstupenku proveďte platební bránou nebo bezhotovostním převodem na účet č. 2400723100/2010 do 7 dnů od registrace, jinak bude registrace zrušena. Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky (obdržíte v emailové zprávě).
 • Jakmile přijde předepsaná částka na náš účet, zašleme Vám automaticky potvrzení o přijetí platby, a tedy i o platnosti Vaší objednávky. Pokud Vám potvrzující e-mail nepřijde, pravděpodobně jste poplatek neuhradili, nebo jej zaplatili na špatný účet. Prosíme, abyste si v tom případě zkontrolovali správnost své platby a případně kontaktovali registrační tým (Markéta Satková – info.artkonference@gmail.com).
 • V případě, že jedete jako náhradník, je potřeba nás o tom informovat a při účastnické registraci v čase konání akce předložit potvrzení o zaplacení poplatku.
 • Ubytování není v ceně akce.
 • Nejsme plátci DPH.

Podmínky pro elektronický prodej vstupenek

1. Úvodní ustanovení

1.1 Těmito podmínkami se řídí prodej vstupenek na akce pořádané pořadatelem uskutečněný elektronicky prostřednictvím internetových stránek https://festivalunited.cz (dále jen „Akce“).

1.2 Pořadatelem se pro účely těchto podmínek rozumí spolek UNITED 3P, z. s., se sídlem Podsedky 950, 755 01 Vsetín, IČ: 036 42 259.

1.3 Zákazníkem se rozumí osoba, která provádí nákup vstupenky elektronicky prostřednictvím internetových stránek https://festivalunited.cz.

2. Vstupenky a jejich prodej

2.1 Aktuální cenové podmínky (včetně skupinových slev, dalších zvýhodnění a případných vedlejších poplatků) jsou uvedeny na https://festivalunited.cz/vstupenky. Náklady vzniklé zákazníkovi při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením smlouvy o koupi vstupenky přes internet (náklady na internetové připojení) si hradí zákazník sám.

2.2 I v případě registrace větší skupiny osob je vždy nutné zadat v rámci sekce Množství (vstupenek) celkový počet osob; výsledná cena, která bude zákazníkovi následně vyčíslena, již automaticky zohlední skupinové zvýhodnění (slevu), vznikne-li na něj nárok.

2.3 Po zvolení konkrétní varianty vstupenky je zákazník povinen vyplnit zobrazený elektronický formulář a potvrdit svou objednávku (dále také jen „registrace“). Přijetí registrace bude zákazníkovi potvrzeno e-mailem.

2.4 Cenu vstupenky může zákazník uhradit bezhotovostně převodem na bankovní účet pořadatele, anebo bezhotovostní platbou prostřednictvím platební brány ComGate. Pořadatel nenese odpovědnost za případné další náklady zákazníka spojené s nákupem vstupenky jím zvoleným způsobem (např. vyplývající ze smlouvy uzavřené mezi zákazníkem a bankou).

2.5 Nebude-li v potvrzení registrace uvedeno jinak, platí v případě platby bezhotovostním převodem na bankovní účet, že:

(i) platba musí být provedena bezhotovostním převodem na účet pořadatele č. 2400723100/2010 (připsána na účet) nejpozději do sedmi dnů od registrace, jinak může být registrace zákazníka bez dalšího upozornění zrušena;

(ii) variabilním symbolem platby je číslo objednávky (zákazník jej obdrží v potvrzení registrace).

2.6 V případě platby přes platební bránu pořadatel neodpovídá za průběh platby v rámci platební brány.

2.7 Přijetí platby bude zákazníkovi potvrzeno e-mailem. Neobdrží-li zákazník potvrzení o přijetí platby (o platnosti objednávky) do sedmi dnů ode dne úhrady, je povinen neprodleně, nejpozději do tří dnů, kontaktovat pořadatele za účelem zjištění / ověření stavu své objednávky. Zákazník bere na vědomí, že bez předložení řádného potvrzení o přijetí platby (o platnosti objednávky) mu nemusí být umožněn vstup na Akci.

2.8 Uhrazené vstupenky nejsou zasílány předem. Zákazník nepřenosnou vstupenku ve formě jednorázového identifikačního náramku obdrží až při konání Akce na místě označeném jako registrace účastníků po předložení potvrzení o přijetí platby (o platnosti objednávky); objednávka je evidována vždy na jméno zákazníka. Pořadatel však není povinen, předloží-li potvrzení o přijetí platby (o platnosti objednávky) a sdělí-li příslušné jméno osoba odlišná od zákazníka (např. tzv. „náhradník“), jakýmkoli způsobem kontrolovat, zkoumat, hodnotit nebo ověřovat její totožnost a vztah k zákazníkovi a/nebo jakýmkoli způsobem kontrolovat, zkoumat, hodnotit nebo ověřovat oprávněnost předložení příslušného potvrzení a sdělení příslušného jména takovou osobou, přičemž v takovém případě platí, že vstupenka byla řádně převzata zákazníkem.

2.9 Každý účastník Akce je povinen mít na zápěstí identifikační náramek představující vstupenku po celou dobu konání Akce a tímto se na žádost pořadatele bez prodlení prokázat. Sundáním náramku či jinou nepovolenou manipulací pozbývá vstupenka bez dalšího platnosti a příslušný účastník může být požádán, aby bez jakékoli náhrady opustil prostory přístupné pouze s platnou vstupenkou.

2.10 Bližší podmínky týkající se vstupenek a jejich prodeje mohou být specifikovány na https://festivalunited.cz; v případě rozporu těchto podmínek a aktuálních informací na webových stránkách, platí přednostně informace na webových stránkách. Nákupem vstupenky zákazník prohlašuje, že se i s těmito dalšími podmínkami seznámil a bez výhrad je akceptuje.

3. Reklamační podmínky

3.1 Od realizovaného nákupu vstupenky nelze odstoupit. Stejně tak není zákazník oprávněn uhrazenou vstupenku jednostranně jakkoli měnit nebo ji zrušit (vrátit). Uhrazené vstupné se nevrací.

3.2 V případě, že zákazníkovi bude po provedení platby vstupenek pomocí platební karty při nákupu online odečtena z jeho účtu částka v nesprávné výši, je zákazník oprávněn tuto skutečnost reklamovat pouze u banky, která vydala platební kartu, jež zákazník použil k platbě za vstupenky.

4. Další podmínky konání akce

4.1 Programové součásti Akce, které jsou přístupné pouze s platnou vstupenkou, jsou zveřejněny na https://festivalunited.cz/vstupenky.

4.2 Zákazník bere nákupem vstupenky na vědomí, že pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu i účinkujících.

4.3 Osoby, které jsou pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových a omamných látek, stejně tak jako osoby, které svým chováním ohrožují bezpečnost a/nebo zdraví osob a/nebo majetek nacházející se v placených prostorech konání Akce, pozbývají oprávnění k pobytu v těchto prostorech a nemusí být do nich vpuštěny a/nebo mohou být pořadatelem z těchto prostor vykázány. Stejně tak nemusí být do placených prostor Akce vpuštěny a/nebo mohou být z těchto prostor vykázány osoby, které porušují stanovená pravidla a/nebo osoby, které nerespektují pokyny pořadatele. Osoby, které nebudou za podmínek uvedených výše do placených prostor Akce vpuštěny a/nebo které budou z těchto prostor vykázány, nemají nárok na náhradu uhrazeného vstupného či jiných nákladů vynaložených na vstup a účast na Akci.

4.4 Další práva a povinnosti osob, které se účastní Akce, zejména ohledně místa konání, dopravy, parkování, registrace na místě, ubytování, stravování a případu deště, jsou specifikovány na internetových stránkách pořadatele, zejména v sekci https://festivalunited.cz/info. Nákupem vstupenky zákazník prohlašuje, že se s těmito dalšími podmínkami seznámil a bez výhrad je akceptuje. Zákazník bere na vědomí, že pořadatel si vyhrazuje právo tyto další podmínky upravit, změnit či doplnit podle svého uvážení. Zákazník se dále zavazuje dodržovat pravidla konání Akce stanovená a zveřejněná pořadatelem na místě samém a dbát pokynů pořadatele při konání akce.

5. Závěrečná ustanovení

5.1 Každý účastník Akce nese odpovědnost za újmu, kterou způsobí třetím osobám a odpovědnost za škodu na majetku způsobenou pořadateli a/nebo třetím osobám během návštěvy Akce.

5.2 Pořadatel neodpovídá za újmu na majetku či zdraví účastníků Akce, pokud není tato újma zaviněná porušením právních předpisů pořadatelem a v přímé souvislosti s tímto porušením. Odpovědnost za újmu pořadatele je omezena částkou odpovídající maximálně ceně zakoupené vstupenky.

5.3 K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů ze smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

5.4 Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5. 2018.

Zásady ochrany osobních údajů

Tímto dokumentem Vám UNITED 3P, z. s., se sídlem Podsedky 950, 755 01 Vsetín, IČ: 036 42 259, jako správce osobních údajů poskytuje informace o zpracování osobních údajů a Vašich právech souvisejících s daným zpracováváním.

Ke zpracování dochází v rámci této činnosti: Elektronický prodej vstupenek na naše akce

1. Účely a právní základy zpracování

Přijetí objednávky a plnění smlouvy

Vaše osobní údaje využijeme především pro přijetí Vaší objednávky a zajištění plnění smlouvy. Toto zpracování je naším smluvním požadavkem a nezbytným předpokladem pro uzavření smlouvy s Vámi a její následné plnění (zaslání potvrzení objednávky [potvrzení uzavření smlouvy] a dalších dokumentů, vydání vstupenky, další související služby). Nejste povinni nám Vaše údaje poskytnout, ale bez poskytnutí Vašich údajů nebude možné smlouvu uzavřít.

Plnění právních povinností

Vaše údaje budeme zpracovávat i v případech, kdy nám to ukládají právní předpisy, tj. kdy půjde o nezbytné plnění našich právních povinností.

Propagační aktivity

Váš e-mail můžeme využít také pro naši e-mailovou propagační činnost, kterou realizujeme v rámci našeho oprávněného zájmu, abyste se jako účastníci našich akcí mohli dozvědět o zajímavých událostech a novinkách, které pro Vás chystáme, neboť jste při objednávce sami aktivovali odběr novinek. Nebudete-li si přát nadále tyto informace dostávat, můžete se kdykoli jednoduše a zdarma odhlásit (stačí nám napsat e-mail na info@festivalunited.cz nebo kliknout na odhlášení v zápatí newsletterů). Vaši volbu budeme plně respektovat a na naše další vztahy (plnění smlouvy) to nebude mít žádný vliv.

Ochrana našich práv a uplatňování nároků

Na základě našeho oprávněného zájmu můžeme dále zpracovávat Vaše údaje pro účely ochrany našich práv (např. v případě sporů týkajících se plnění ze smlouvy).

Proti zpracování na základě našeho oprávněného zájmu můžete kdykoli vznést námitku (viz bod 9 níže).

2. Zdroj a kategorie osobních údajů, které zpracováváme

Zpracováváme pouze údaje, které nám sami poskytnete, a to identifikační údaje a kontaktní údaje v rozsahu uvedeném v našem objednávkovém formuláři.

3. Doba zpracování

Vaše údaje budeme zpracovávat po dobu nezbytnou k plnění smlouvy a/nebo plnění našich právních povinností.

Pro účely zasílání novinek budeme zpracovávat Váš e-mail do doby, než se odhlásíte od odběru novinek.

Za účelem ochrany našich práv a uplatňování případných nároků souvisejících se smlouvou můžeme zpracovávat údaje i po dobu běhu příslušných promlčecích lhůt a ještě i 12 měsíců po jejich uplynutí.

4. Kategorie příjemců, kterým osobní údaje můžeme poskytnout

Zpracování Vašich údajů budeme provádět především my, nicméně Vaše údaje mohou být předány třetím osobám v případě:

 1. kdy to bude nezbytné pro zajištění plnění smlouvy uzavřené s Vámi, a to zejména v případě, kdy Vám zajišťujeme ubytování u třetích osob;
 2. kdy využijeme našeho externího zpracovatele (např. pro účely vedení účetnictví, daňového poradenství, správu IT a našeho webu, uplatňování nároků či vedení sporů, likvidaci údajů, apod.);
 3. vyžádání ze strany orgánů veřejné moci v nezbytném rozsahu a v mezích zákona.

5. Předávání osobních údajů do třetích zemí nebo mezinárodní organizaci

Vaše údaje nebudou předávány do třetích zemí ani mezinárodním organizacím.

6. Automatizované rozhodování na základě osobních údajů

V rámci tohoto zpracování nedochází k automatizovanému rozhodování na základě osobních údajů.

7. Ostatní informace

Osobní údaje mohou být předmětem archivace ve veřejném zájmu a použity pro účely vědeckého, historického nebo statistického výzkumu.

8. Jaká máte práva?

V rámci zpracování osobních údajů máte obecně následující práva:

 1. přístup ke zpracovávaným osobním údajům;
 2. odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů, byl-li udělen;
 3. opravu nepřesných či nesprávných údajů, případně doplnění neúplných údajů;
 4. výmaz osobních údajů, a to např. v případě zániku účelu;
 5. omezení zpracování osobních údajů;
 6. přenositelnost údajů;
 7. podat námitku proti zpracování;

9. Co znamená právo podat námitku proti zpracování?

Máte právo kdykoli vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů na základě našeho oprávněného zájmu, např. pokud se domníváte, že zpracování není oprávněné, nebo nesouhlasíte s dalším zasíláním novinek.

10. Jak můžete uplatnit svá práva:

 • elektronicky na adrese: info@festivalunited.cz
 • písemně na adrese: UNITED 3P, z. s., Podsedky 950, 755 01 Vsetín

11. Možnost podání stížnosti:

Jestliže nesouhlasíte se způsobem, jakým Vaše osobní údaje zpracováváme, můžete k ochraně svých práv podat stížnost u dozorového úřadu:

Úřad pro ochranu osobních údajů
Pplk. Sochora 27
170 00 Praha 7
+420 234 665 111
http://www.uoou.cz/

12. Přesnost údajů

Dovolujeme si Vás také upozornit, že jste povinni uvádět nám Vaše údaje vždy správně a pravdivě a bez zbytečného odkladu nás informovat o případných změnách, abychom Vaše údaje mohli zpracovávat vždy v přesné a aktualizované podobě.

+ Možnosti ubytování a stravy ve Vsetíně

Restaurace:

Potraviny:

 • ALBERT SUPERMARKET – v centru, vedle DK, denně 7:00 – 20:00
 • Pekárna Consi vedle DK – pá/so nonstop hladové okno

Kontakt

Místo konání akce: DK Vsetín, Svárov 1055, 755 01 Vsetín
Kontaktní údaje: info.artkonference@gmail.com / +420 603 310 963

Pořadatel: UNITED 3P, z.s., Podsedky 950, 755 01 Vsetín IČO: 03642259

Markéta Satková

koordinátorka týmu ARTKO

S manželem Martinem žijeme v Plzni, kde již pátým rokem pracuji v česko-americké softwarové firmě, mám na starosti provozní stránku chodu společnosti. Mé tvůrčí já nejvíce tíhne k hudbě - skládám písně, zpívám a hraji na klavír. S přáteli jsme před několika lety založili kapelu Melodive, nyní působím převážně ve službě chval. Ráda tiše žasnu a obdivuji, pozoruji a kochám se.
Netrpělivě očekávám procitnutí křesťanské umělecké scény a vyhlížím den, kdy naše země bude celá pulsovat chválou živého Boha.

Filip Zavřel

tým ARTKO

Jsem vedoucím chval v Církvi bratrské na Praze 13 a v současné době vedu kapelu Lévi worship, která se snaží o přinesení současného worshipu do České republiky. Zároveň jsem zakladatelem webu Svět chval.
Do přípravy ARTkO jsem se pustil proto, že věřím, že podobné akce v ČR potřebujeme a podpora umělců zoufale chybí. Vyhlížím změnu i skrze tuto akci.

Jakub Pípal

tým ARTKO

Už druhým rokem jsem zaměstnán jako pastor mládeže ve svém domácím sboru, dále vedu hudební těleso FUSION a vedu kapelu ADONAI. Na kytaru jsem začal hrát, když mi bylo 7 let, už od malička jsem vnímal nutkání skládat a tvořit. Tato má tvorba byla promítnuta do symfonických skladeb, hard-rockové hudby, alternativy a také křesťanského mainstreamového worshipu. Postupně mě srdce táhne i do ostatních odvětví umění - poezie, fotografie, video.
Mou touho vždy bylo, abychom jako Češi předstupovali před Boha s upřímnou chválou, která není půjčená, ani převzatá, ale vychází z našeho srdce, z naší historie - to se odráží ve vizi připravované ARTKOnference. Toužím vidět probuzení umění pocházejícího od Boha, které nás proroste a my budeme chrlit a chrlit k Boží oslavě.

Cory Simon

tým ARTKO

Jsem manželem, tátou, vedoucím chval a polovinou kapely Divine Attraction. Původně pocházím z Los Angeles a v současné době žiji v Ostravě. Leží mi na srdci pozvedání a vyučování mladých vedoucích chval, kteří by budovali v České republice kulturu mocného a vášnivého uctívání.

Tomasz Wałach

tým ARTKO

Jsem hlavně srdcař a nadšenec. Jinak jsem kytarista v kapele Noemiracles a momentálně se věnuji vlastní tvorbě v kapele QAI. Po vystudováni byznysového oboru jsem začal pracovat v investičním fondu, ale doteď nevím, kde nakonec profesně skončím. Když mě to zrovna popadne, věnuji se videotvorbě a fotografii. Podílel jsem se na krátkometrážním filmu “Babi”, hraji v divadelním představení “Bílá labuť”.
Do “ARTka” jsem se zapojil, protože to byla jasná odpověď na modlitby, ve kterých jsem se modlil za to, abych nějakým způsobem dal dohromady umělce-křesťany z ČR. Chci, abychom sdíleli svoje vize, abychom diskutovali, znali se, vzájemně se povzbuzovali a byli sobě inspirací. Chci, abychom jako Boží umělci tvořili umění, které bude mít vliv na celou společnost. Chci, abychom realizovali velké vize, protože věřím, že Bůh má s námi velké vize.

Ellen Makumbirofa

tým ARTKO

Jsem mulatka, jsem látka, jsem lepící páska, jsem kráska i krásy jatka. Nejsem asiatka, ale afričeška. Je mi dvacet dva, studuju psychologii, píšu a performuji básně, písně i slamy, tančím, zpívám a hraju divadlo.
Už od svých osmnácti sním o spojení křesťanských umělců napříč republikou. Neustále potkávám tak talentované, speciální, osobité a tvůrčí lidi, kteří si nevěří a neví, jak se svou tvorbou ven. I já byla ještě před pár lety jednou z nich, ale dostalo se mi obrovské milosti. Vím tedy, že jsem dostala, a proto chci dávat dál. Proto jednou z mých největších tužeb je vytahovat lidi ze tmy do světla, postavit je na horu a nechat jejich světlo svítit světu.

Petr Húšť

tým ARTKO

Vyučil jsem se kovářem, pracoval ve sklovýrobě, dělal osobního řidiče, podílel se na vedení továrny, dodělal si vzdělání se zaměřením na marketing a management. Sedm let jsem pracoval v Křesťanské akademii mladých a deset let jako metodik pro práci s mládeží v Křesťanských sborech. Dnes jsem ředitelem festivalu UNITED. Bydlím v malé vesničce Bratřejov u Vizovic a s manželkou Věrou máme pět dětí. Mám rád přírodu, turistiku, alternativní filmy, hudbu a dobrou kávu. Rád podporuji druhé v rozvoji jejich talentu.

Jéňa Pospíšil

tým ARTKO

Jsem rodák z Karlových Varů žijící v Ostravě s manželkou Renee a synem Adamem. Mám na starosti projekt EXIT (EXIT Tour) Křesťanské akademie mladých z.s.
Od doby, kdy jsem jako teenager dal svůj život Ježíši, mám na srdci to, aby se Pán Bůh oslavil a byla mu vzdána chvála v křesťanském i nekřesťanském prostředí. Také proto jsem jako muzikant figuroval v různých křesťanských i sekulárních seskupeních. Jako baskytarista jsem hrál např. v kapelách Dizmas, New Collection, Benjammin, Donebevolající, FLOW, spolupracoval s Ginou, Mirkem Grunsbergem, Johnem de Jongem a dalšími. Nyní funguji v několika slezských worship projektech a hraji s Markétou Konvičkovou.

Brian Bothwell

tým ARTKO

V současné době jsem součástí losangelského Indie Alt-Rock dua Divine Attraction. Přestože mě obvykle uvidíte za bicími, mojí další vášní je živá produkce a světelné efekty pro DA. Než jsem se před třemi lety přestěhoval do České republiky, živil jsem se jako profesionální hudebník na volné noze a měl jsem tu čest nahrávat s některými hudebními špičkami jako jsou Judith Hill (The Voice, This Is It - Michael Jackson), Freddy Stone Sly & The Family Stone), Brian Scheuble (Sting, NEEDTOBREATHE), Mauricio Guerrero (Beyonce, Shakira), Klaus Badelt (Gladiator, Piráti z Karibiku) a další.
Nedlouho po příjezdu do České republiky na úplně první tour Divine Attraction v rámci EXIT Tour začalo být zřejmé, že mě Bůh volá, abych toto období života věnoval službě. S Divine Attraction jsme proto vstoupili do služby na plný úvazek. S mojí krásnou českou manželkou bydlíme v Českém Těšíně, zde spolu s dalšími sloužíme, leží nám na srdci podpora místních vedoucích chval a autorů písní. Toužím po tom, aby vznikalo více písní chval a aby v této zemi rostlo uctívání Boha písněmi psanými v mateřském jazyce.
 • Iniciativa a vize ARTKO

V létě 2017 se uskutečnila Konference modliteb a chval. Na části pro hudebníky a chváliče se sešlo několik stovek lidí! Z řad účastníků i organizátorů jasně zazněla touha pořádat podobná setkání pravidelně, více se seznámit, spojit, tvořit, spolupracovat, růst a především více a ještě lépe oslavit Krista vším, co děláme v církvi i v naší společnosti. Z tohoto podnětu vznikla myšlenka na Konferenci modliteb a chval navázat a uspořádat uměleckou konferenci (neboli ARTKO). Oblast hudby a chval bychom postupně rádi rozšířili o další umělecké směry. V roce 2018 proto chceme přizvat tanečníky, performery a výtvarníky a těšíme se, kam až se dostaneme v následujících letech.

Naším cílem je podpořit české křesťanské umělce, aby ještě více žili a tvořili k Boží slávě jak v církvi, tak ve společnosti. Naše země potřebuje umělce, kteří znají svoji identitu v Kristu a kteří svými životy a svou prací září jasným světlem celému okolí (viz Mt 5,14-16) a inspirují nejen své křesťanské přátelé, ale i ty, kteří Boha ještě nepoznali.

 • Pořádající organizace

Pořádá UNITED ve spolupráci s Křesťanskou akademií mladých, z. s.

Nezisková organizace UNITED 3P z. s. pořádá kromě konference ARTKO také multižánrový křesťanský festival UNITED, který se koná na konci prázdnin v malebném městečku Vsetín. Multižánrovost festivalu se promítá ve škále koncertů různých hudebních stylů a spektru dalšího programu – semináře, workshopy, divadlo, film, sporty, street scéna, služba modliteb a duchovního poradenství. UNITED ale znamená mnohem více než jen výbornou atmosféru, nová přátelství a skvělou zábavu. Přejeme si, abychom zde mohli poznávat Pána Boha a On jednal v našich životech. Záměr UNITED je vyjádřen zkratkou 3P – tedy být Kristem Propojeni, Proměněni a Povoláni. Propojeni skrze víru v něj, proměněni do jeho charakteru a povoláni ke službě druhým. To vše se děje skrze práci s mladými lidmi a skrze rozvoj jejich charakteru, kreativity a zodpovědnosti.

Nedílnou součástí činnosti UNITED 3P je také koordinace hnutí Modliteb 24-7, které probíhají již na více než 40 místech po celé ČR. Lidé si přes internet nebo mobil registrují hodinu, kdy přichází do místnosti a společně tak vytváří nonstop modlitební řetězec. Do modliteb se zapojuje každý, kdo hledá Boha a chce vyjádřit svou radost, vděčnost, lítost, prosbu či cokoli, co má na srdci. Mezi akce, které pořádal UNITED 3P, patří mimo jiné i koncerty Rend Collective, Hillsong London, Matta Redmana a Martina Smithe.

Zdroje

Propagační materiály:

Materiály je možné dále využívat, přebírat a šířit.