Rádi bychom vám nabídli možnost jít v různých oblastech života dál a hlouběji. Proto jsou v průběhu festivalu neustále k dispozici zkušení duchovní poradci, kteří jsou připraveni vám pomoci radou, modlitbou, případně vám ukázat cestu ze situace, se kterou si sami neumíte poradit. Jsou připraveni vás i jen vyslechnout ve věcech, které byste nikomu jinému nemohli říci. Chceme vám nabídnout bezpečné místo, které vám pomůže. Mezi poradci jsou psychologové, vedoucí sborů či lidé, kteří mají bohaté zkušenosti s problémy současné mladé generace.

Poradenské centrum bude otevřeno v malém sále DK ve čtvrtek od 20:00 do 24:00 hodin, v pátek a v sobotu pak od 10:00 do 24:00 hodin.

Rádi bychom nabídli poradenské služby nejen účastníkům festivalu, ale také široké veřejnosti. Proto bude letos nově stát poradenský stan na Dolním náměstí kousek od hlavního pódia naproti prodejny Euronics, který bude určen jak pro veřejnost, tak pro účastníky festivalu.

Poradenský stan bude otevřen ve čtvrtek od 19:00 do 23:00 hodin, v pátek a v sobotu pak od 10:00 do 13:00 a od 18:00 do 24:00 hodin.