Chceme, aby byl festival UNITED co nejdostupnější mladé generaci, proto výše vstupného nikdy nepokryla a ani v budoucnu nepokryje celkové náklady. Jsme vděčni za to, že většina práce na festivalu je dobrovolnická a jak poradní a realizační tým (mimo 1,5 úvazku), tak i 150 dobrovolníků pracuje každoročně bez nároku na mzdu. Většině kapel, řečníků a sloužících vyplácíme zejména náklady na cestovné, kromě toho je potřeba uhradit nájmy prostor, použitou techniku a další související náklady. Sečteno podtrženo, letos hledáme přibližně 1,8 milionu korun.

Chci se přidat do Klubu přátel UNITED

Bez individuálních dárců by bylo velmi obtížné festival realizovat. Budeme vděčni, pokud se i Vy rozhodnete podpořit festival jakoukoliv částkou. Letos máme jednu novinku – rádi bychom propojili jednorázové dárce nad 1200 Kč/ročně s Klubem přátel UNITED, a tak jim poskytli stejné výhody jako stávajícím členům.

Klub přátel UNITED sdružuje lidi fandící festivalu, kteří od nás dostávají pravidelné informace o aktuálním dění v přípravách UNITED. Pro členy Klubu připravujeme setkání s organizátory, které probíhá přímo na festivalu, a další výhody, například slevy na některé pořádané akce. Pro členství v Klubu přátel stačí ve formuláři potvrdit své členství a poslat na náš účet minimálně 1200 Kč za rok.

Jak přispět?

Rozhodli jste se přispět festivalu UNITED? Velmi děkujeme! Svůj příspěvek můžete složit na účet 2400723100/2010 pod některým z těchto variabilních symbolů podle účelu:

  • organizace festivalu: 3333,
  • práce Petra Húště: 1111,
  • Klub přátel: 2222.

Prosíme o vyplnění formuláře, pomůže nám zůstat s Vámi v kontaktu.

Potvrzení o daru

V případě, že budete pro daňové účely požadovat potvrzení o přijetí daru, je vyplnění formuláře nezbytné. Současně je potřeba, abyste jako specifický symbol použili své telefonní číslo.