Jaký byl koncert Rend Collective a Konference v Praze?

Milí přátelé,

děkujeme, že jste byli součástí dvou vzácných událostí, koncertu Rend Collective a Konference modliteb a chval, které proběhly minulý víkend. Vážíme si vaší důvěry a účasti. Bylo pro nás vzácné v pátek chválit Boha a zažívat jeho blízkost spolu s vámi a dalšími 2800 lidmi. Doufáme, že jste si odnesli povzbuzení a nové impulsy do svého života. Fotky z obou akcí naleznete na našem facebooku.

Sobotní konference předčila naše očekávání a byla tak nějak v Boží režii. Sešlo se na 480 modlitebníků a hudebníků, kteří společně hledali novou inspiraci k modlitbám a v uctívání našeho Boha. Program nabídl řadu seminářů, diskuzí či osobních rozhovorů. Děkujeme za vaše ohlasy: “Bůh ke mně dost mluvil, připomněl mi, že mě povolal k přímluvám a povzbudil mě zpět k této službě, kterou jsem opustila.” Budeme rádi, když nám napíšete, co jste prožili také vy.

Připomeňte si jedno ze svědectví, které zaznělo v pátek:

V čem vidí význam akce Kateřina Lachmanová: “Jako důležité vidím to, že se sešlo tolik křesťanů z různých církví, aby se společně modlili a chválili. A druhý význam v tom, že se spojily dva proudy – přímluvná modlitba a modlitba chval. Myslím, že je důležité se vzájemně formovat a povzbuzovat právě v těchto směrech. Jako impuls tuto akci vidím velmi důležitou.” Modlíme se za to, aby Bůh konferenci použil.

Krátký přehled toho nejzajímavějšího ke shlédnutí v NEWS videích: