Program

Harmonogram ke stažení: barevná verze, černobílá verze pro tisk.

Festivalový bulletin ke stažení: verze pro web/chytré telefony.

Místa programu

  • Aula – Gymnázium, 4. patro
  • GT1–3 –Gymnázium, třída 1–3
  • ČCE – Kostel ČCE
  • DS – Druhá scéna, Dům kultury
  • K3 – Dům kultury
  • K – Knihovna
  • NS – Dolní náměstí, schody
  • SA–SC – Sokolovna, tělocvična A, B, C
  • V – Kino Vatra

Čtvrtek 18. 8.

HLAVNÍ SCÉNA (Dolní náměstí)

19:00 Hlavní program

  • TRETÍ DEŇ (SK)
  • NOEMIRACLES
  • Řečník: Janette Oubrechtová

21:45 KUTLESS (US)

STREET SCÉNA (před DK)

18:00 Face2Face: Kutless

23:20 NENADARMO

DRUHÁ SCÉNA (DK)

23:00 DJ MARTIN BENC & MAXWELL (CZ+SK)

FILMOVÁ SCÉNA (kino Vatra)

22:00 Saulův syn

Pátek 19. 8.

HLAVNÍ SCÉNA (Dolní náměstí)

10:00 Ranní program

  • KUTLESS (US)
  • ADONAI
  • Řečník: Jakub Limr

19:00 Hlavní program

  • ESPÉ (SK)
  • THE NEONS
  • Řečník: Julo Slovák

21:45 ALTARIVE (HU)

STREET SCÉNA (před DK)

09:15 Tancujte s námi UNITED DANCE

09:50 Dětský program: Plavba na ostrov pokladů 1

12:15 Face2Face: Janette+Timmy+Darce

12:40 DARCE

13:20 Breakdance / HEC boy / cyklotrial; Beatbox a dance exhibice

14:50 Dětský program: Plavba na ostrov pokladů 2

15:30 WORSHIP VISION

16:10 Face2Face: P. Hošek+ M. Vymětal – Máme se bát?

16:45 SYMPHONY OF NATIONS (DE+US+CZ)

17:25 Face2Face: Safenat Paneach

17:50 HIP-HOP vystoupení

23:30 Face2Face: Altarive

DRUHÁ SCÉNA (DK)

16:10 ADORARE

17:20 WAY TO GO

23:00 PREČO NIE? (SK)

23:50 SAFENAT PANEACH

FILMOVÁ SCÉNA (kino Vatra)

12:30 Mary a Max
22:00 Olověná vesta

DIVADELNÍ SCÉNA (K3)

22:00 Bílá labuť

SEMINÁŘE

Blok A – 12:30–13:30

  • Islám jako výzva pro křesťany – Pavel Hošek (DS)
  • Strach kolem nás – Mikuláš Vymětal (NS)
  • Jak čelit (ne)smrtelnosti v tomto světě – Renata Chlebková (K3)
  • Bůh jako Otec – Dave Patty (ČCE)

Blok B – 14:00–15:00

  • Islám jako výzva pro křesťany – Pavel Hošek (DS)
  • Strach kolem nás – Mikuláš Vymětal (NS)
  • Jak čelit (ne)smrtelnosti v tomto světě – Renata Chlebková (K3)
  • Bůh jako Otec – Dave Patty (ČCE)

Blok C – 15:30–16:30

  • Lovestory – Ondřej Szturc (SC)
  • Bůh za každého počasí – Dita Targoszová (SB)
  • „Kde jsi, Bože?“ – Vítek Vurst (K3)
  • Bůh je věrný – Julo Slovák (SA)
  • Proč Bůh nezastaví zlo ve světě – Petr Rattay (ČCE)

Blok D – 17:00–18:00

  • Lovestory – Ondřej Szturc (SC)
  • Bůh za každého počasí – Dita Targoszová (SB)
  • Umění odpustit – Vítek Vurst (K3)
  • Bůh je věrný – Julo Slovák (SA)
  • Proč Bůh nezastaví zlo ve světě – Petr Rattay (ČCE)

WORKSHOPY

Blok I – 12:30–15:00

  • Tvorba textů a hudby – Jakub Pípal (Aula)
  • Hip Hop – Brandon Greathouse (Altán)
  • Jak psát blog, aby ho lidé četli – David Novák (SB)
  • Grafika a co s ní – Efraim (G1)

Blok II – 15:30–18:00

  • Hezky česky – Lucie Endlicherová (G1)
  • Úloha bubeníka ve chválící kapele – Martin Heneš (G2)
  • Chvála skrze klávesy – Ivan Petro (G3)
  • Elektrická kytara – Dávid Slavkovský (Aula)

SOBOTA 20. 8.

HLAVNÍ SCÉNA (Dolní náměstí)

10:00 Ranní program

  • ADAM BUBÍK
  • SIMONA MARTAUSOVÁ (SK)
  • Řečník: Dave Patty

19:00 Hlavní program

  • DIVINE ATTRACTION (US)
  • MARANATHA GOSPEL CHOIR
  • Řečník: Ondřej Szturc

21:45 FAITHCHILD (UK)

STREET SCÉNA (před DK)

09:15 Tancujte s námi UNITED DANCE

09:50 Dětský program – Plavba na ostrov pokladů 3

12:15 Face2Face: Divine Attraction

12:40 THE NEONS

13:20 Breakdance a beatbox battle / Wessani koncert / kickstart

14:50 Dětský program – Plavba na ostrov pokladů 4

15:30 JINDRA ČERNOHORSKÝ

16:10 Face2Face: B. Letko + J. de Jong + A. Bubík: O uctívání s vedoucími kapel

16:45 WILLSONS (SK)

17:20 Bůh na lavici obžalovaných – panelová diskuse

 

DRUHÁ SCÉNA (DK)

16:10 JAMES EVANS (SK)

17:20 JOHN DE JONG (UK/CZ)

23:00 GRACETOYOU

23:50 LÁMAČSKÉ CHVÁLY (SK)

FILMOVÁ SCÉNA (kino Vatra)

12:30 Malý princ

SEMINÁŘE

Blok E – 12:30–13:30

  • Vliv života on-line – Jaroslav Pechar (DS)
  • Být normální je OK – Janette Oubrechtová (NS)
  • Vztah s Bohem – Michal Apetauer (ČCE)
  • Šílená kniha Job – David Novák (SB)
  • Prožít obdarování – Radek Navrátil (K3)

Blok F – 14:00–15:00

  • Vliv života on-line – Jaroslav Pechar (DS)
  • Být normální je OK – Janette Oubrechtová (NS)
  • Vztah s Bohem – Michal Apetauer (ČCE)
  • Šílená kniha Job – David Novák (SB)
  • Prožít obdarování – Radek Navrátil (K3)

Blok G – 15:30–16:30

  • Okultní hudba – Pavel Šupol (A)
  • Milované princezně – Andrea Jarošová (SA)
  • Démoni v reálu – Martin Penc (ČCE)
  • My dva spolu – Jakub Limr (SC)
  • Přitažlivá svatost – Jindřich Poláček (SB)

Blok H – 17:00–18:00

  • Okultní hudba – Pavel Šupol (A)
  • Milované princezně – Andrea Jarošová (SA)
  • Démoni v reálu – Martin Penc (ČCE)
  • My dva spolu – Jakub Limr (SC)
  • Přitažlivá svatost – Jindřich Poláček (SB)

WORKSHOPY

Blok III – 12:30–15:00

  • Práce s mládeží – Ondřej Szturc (SC)
  • Scénický tanec – Aneta Morales (SA)
  • Finanční svoboda – Marek Titěra (Altán)
  • Jak si udělat tichý čas s Bohem – Adam Bubík (Aula)

Blok IV – 15:30–18:00

  • Práce: nutné zlo, nebo příležitost – Ondřej Hurta (Knihovna)
  • Youtubering – Vanessa Šunderjuk (Vatra)
  • Nonverbální komunikace – Eliška Kasprzyk (Altán)