Zahraniční kapely na festivalu UNITED

Letos na UNITED vystoupí pestrá škála nejen českých a slovenských, ale také zahraničních kapel.

Tento rok poprvé přijali pozvání TGD – polský gospelový soubor světového formátu pod vedením Piotra Nazuraka jejichž vystoupení jsou živelné, profesionální a plné uctívání Boha.

TWELVE24 přináší něco mezi Macklemorem, Calvinem Harrisem a Justinem Bieberem. Jejich svěží hudba světové úrovně je mixem dobrého popu, elektronické taneční hudby nebo rapu.

Muž a žena neboli elektrická kytara a DJ. Ona – to jsou velkolepé vokály spojené s kytarou, on – muž mnoha kláves a syntetizérů. To vše přináší nizozemské duo TRIP TO DOVER.

Jedinou kapelou, která se na UNITED vrací, jsou BLUETREE, které přivítáme po pěti letech. Ne každé hudební skupině z Evropy se podaří dobýt americkou křesťanskou hudební scénu. Tato worshipová kapela ze severního Irska se však směle do této nepočetné společnosti může zařadit.

BRANDON “Knowbody” GREATHOUSE byl odmalička obklopený černošským gospelem. Když začal tancovat, hudbu musel neodmyslitelně řešit společně s tancem. Brandon rapuje o Bohu, o rasismu a dospívání. Jeho koncert odráží, jaký Brandon je – těšte se na energickou multižánrovou show v doprovodu taneční skupiny Kings!

Vice informací o všech kapelách najdete zde.